Nastavte si federální EIN (Identifikační číslo zaměstnavatele).

How to Expect Freshman 12 months of College
Dacă acest lucru nu este posibil, asigurați-vă că beți multe lichide.

Nastavte si federální EIN (Identifikační číslo zaměstnavatele).

Nastavte si federální EIN (Identifikační číslo zaměstnavatele).

Cena: 199 $ K čemu to je: Sledování fitness, móda a měření času Proč byste měli mít toto zařízení: Kdy jsou hodinky víc než jen hodinky? Když dokážou zjistit čas, změřit tepovou frekvenci a zaznamenat skóre spánku, to vše hodinky Basis tvrdí. Tento gadget je jedním z nejvíce diskutovaných nových zařízení, především díky zahrnutí monitoru srdečního tepu na zápěstí. Basis odhaluje jednoduché zdravotní návyky, které snadno zapadnou do vaší každodenní rutiny, a navíc hodinky samotné jsou jednoduché a stylové, jak říkají uživatelé. Dostojí humbuku? Fitness a technici budou kupovat, ale pro obecné fitness nadšence dřívější recenze naznačují několik menších problémů. Od výdrže baterie až po hlášené problémy s monitorováním srdeční frekvence mě tyto rané chyby nutí čekat až do druhého vydání, než si koupím svůj – potřebuji na vlastní oči vidět platnost monitorování srdečního tepu ze zápěstí. Můj návrh – počkejte několik měsíců, než toto zařízení vyzkoušíte.

FitBit Flex

Cena: 99 $ Co je to za: Celodenní sledování pohybu Proč byste měli mít toto zařízení: FitBit Flex využívá sílu FitBitu a nasazuje ho na vaše zápěstí. Už žádné ztrácení zařízení nebo zapomínání ho nosit – místo toho ho můžete nosit celý den, když spíte, a dokonce i ve sprše. Shromážděná data se synchronizují s osvědčeným webovým portálem FitBit, takže kontrola vaší každodenní fyzické aktivity je hračka. Měří také kvalitu vašeho spánku, což vám pomáhá pochopit celkový obraz zdraví. Na rozdíl od mobilních fitness aplikací, které se nosí pouze při cvičení, tyto fitness senzory také poskytují data o nestrukturovaných aktivitách v reálném čase, jako je procházka po nákupním centru, práce na zahradě nebo dokonce hraní 18jamkového golfu. Tato funkce vám dává dobrý obrázek o tom, jak moc se pohybujete během celého dne. Zkuste to na mobilním telefonu a do oběda se vám vybije baterie. Pokud zjistíte, že potřebujete trochu motivace, abyste se během dne dostali do těchto kroků navíc, pak může být FitBit Flex přesně to, co hledáte.

Podívejte se na téměř jakýkoli svalový diagram v dnešní tělocvičně a vypadá to, jako by se svaly těla jednoduše zastavily na lýtkách. Ve skutečnosti je na každém chodidle více než tucet svalů, ale fitness průmysl téměř úplně ignoroval označování a studium svalů chodidel (Cook, 2003). Více než kterékoli jiné svaly těla nás naše chodidla doslova nesou životem, takže je důležité, abychom pochopili, trénovali a zavedli účinnou sebepéči o tuto důležitou oblast těla.           

Seznámení s Podmínkami

Mortonův prst: Mortonův prst existuje, když je první prst na noze delší než palec. I když to samo o sobě neznamená nic z hlediska individuálních schopností člověka, výzkum naznačuje celkovou tendenci lidí s Mortonovým prstem na jedné nebo obou nohách mít sklony k zakopávání, uklouznutí, vyvrtnutí kotníku a dlahy holeně.

Příčná klenba: Když se bříška chodidla dotkne podlahy, jedná se o diadický kontakt, který se dotýká země oblastí chodidla mezi a pod palcem a malíkem. Tato pomyslná linie tvoří příčný oblouk. 

Podélná klenba: Dlouhá linie vytvořená mezi měkkou částí diad pod středním prstem a patní kostí je podélná klenba.  

Trojúhelník chodidla: Trojúhelník nohou nebo postoj je vytvořen, když je tělesná hmotnost rovnoměrně umístěna na koncích příčné klenby a na konci podélné klenby na patě, čímž se hmotnost rozloží podél pomyslného trojúhelníku.

Hluk kotníku: Postavte se na jednu nohu a snažte se udržet rovnováhu. Všimněte si, že změna zraku (např. pohled nahoru, dolů a/nebo zavření očí bez pohybu hlavy), naklánění hlavy do různých směrů bez změny zaostření oka a kombinace obojího mění stabilitu kotníku a nohy, protože ovlivňují rovnováhu . Tyto manipulace vytvářejí pohyby proprioceptorů nohou a kotníků nazývané hluk kotníku. Správný trénink naboso zahrnuje vytvoření přiměřeného množství hluku kotníku, aby komplex chodidel v průběhu času pozitivně reagoval (Cohen, 1997).

Uvedení do praxe

Síla/Vytrvalost: Poklepání špičkou

Poklepávání na špičce: Sedněte si nebo stůjte, podle toho, co vám nejlépe vyhovuje. Zvedněte všechny prsty obou nohou co nejvíce z podlahy a udržujte je zvednuté. Poklepejte palcem na zem tolikrát, kolikrát je to možné za 60 sekund, než všechny prsty opřete dolů. Pokud se některý z ostatních prstů dotkne podlahy, opakujte cvičení.

Další klepání prstů: Udržujte pouze velké prsty na podlaze a zbývajícími prsty klepejte o zem tolikrát, kolikrát je to možné během 60 sekund, než si odpočinete. Pokud se během této doby některý palec u nohy dotkne podlahy, opakujte cvičení.

Převrácení/převrácení: Pohodlně se posaďte na okraj židle s nohama na podlaze, ve vzdálenosti od sebe na šířku boků. Otáčejte spodní části chodidel směrem k sobě (převrácení) a poté od sebe (everze), což umožňuje pohyb kolen a nohou. Opakujte pomalu po dobu 60 sekund. Opakujte tento pohyb nohou dalších 60 sekund, tentokrát minimalizujte pohyb v koleni a soustřeďte se na pocit, že kotníky více pracují. To pomáhá zlepšit rovnováhu ve stoje a celkovou stabilitu chodidla (Wolf, 1996). Pokud je to vhodné, opakujte tento pohyb ve stoje.

Stabilita

Rovnováha ve stoji na jedné noze: Postavte se pohodlně na nedominantní nohu. Stáhněte svaly jádra a lehce přitlačte jazyk ke střeše úst. Cvičte obrácení a obrácení kotníku – stejně jako v předchozím cvičení – poté zvedněte prsty u nohou a poté paty, přičemž tyto čtyři pohyby střídejte po dobu 60 sekund. Opakujte tuto sekvenci na dominantní noze.

Nalezení aktivních nohou: Uchopte podlahu prsty u nohou, dokud si nevšimnete, že se na špičce prstů tvoří vrásky. Postupně snižujte napětí tak, abyste toto sevření neviděli ani necítili, ale stále cítili „aktivní chodidla“, přičemž cítíte, jak se triádové body kontaktu podélné a příčné klenby dotýkají podlahy.

Opozice ve stoje: Přitáhněte prsty jedné nohy k holeni (dorziflexe kotníku) a současně zatlačte prsty druhé nohy do země (plantární flexe kotníku). Vydržte v této poloze po dobu 30 sekund a otočte pohyb na každou stranu.

Flexibilita

Jednostranné protažení přední části tibialis: Plantarflex jeden kotník protáhněte tento sval po dobu 30 sekund. Opakujte na druhou stranu.

Jednostranné protažení žaludku/solea: Dorsiflex jeden kotník protáhnete tuto svalovou skupinu po dobu 30 sekund. Opakujte na druhou stranu.

Protažení Piriformis v sedě: Posaďte se pohodlně na okraj židle a položte levý kotník přes pravé koleno. Jemně zatlačte levé koleno směrem k podlaze, abyste protáhli tento hluboký sval, jehož pružnost výrazně ovlivňuje celkovou stabilitu a pohyblivost chodidla, kotníku a chůze. Po protažení alespoň 30 sekund opakujte toto protažení na opačnou stranu.

Reference

Cohen, K.S. (1997). The Way of Qigong, New York: Ballantine.

Cook, G. (2003). Atletické tělo v rovnováze. Kinetika člověka: Champaign, Ill.

Wolf, S.L. a kol. (1996), Snížení křehkosti a pádů u starších osob: Výzkum tchaj-ťi a počítačový trénink rovnováhy. Journal of the American Geriatric Society, 44, 487-497.

Posilovací gumy jsou skvělou pomůckou pro silový trénink. Najdete je ve většině fitness posiloven a skupinových fitness studiích. Tradiční cviky, jako jsou dřepy a biceps curl, lze provádět sólo s kapelou. Ale pokud chcete zvýšit ante, udělejte tato cvičení o krok dále a provádějte je s partnerem.

Partnerská cvičení na tubingu nejen budují sílu, ale také zpochybňují vaši rovnováhu, stabilitu a koordinaci. Následující cvičení vyžadují, abyste pracovali se svým partnerem, nikoli proti němu. Při práci s jinou osobou vstupuje do hry načasování, rychlost a opoziční tah trubky vašeho partnera.

Přiznejme si to – cvičení může být někdy nuda. Ale přidejte do mixu přítele a najednou se cvičení stane mnohem zajímavějším a čas utíká mnohem rychleji. Nejen, že díky příteli je cvičení zábavnější, ale také partner při cvičení může být obrovskou motivací, abyste se udrželi a zůstali v souladu s vaší fitness rutinou.

Až půjdete příště do posilovny, požádejte přítele, aby se k vám připojil, připravte si dva odporové gumy a bavte se s tímto cvičením na tubingu celého těla. Ujistěte se, že jste dostatečně daleko od partnera, aby každý cvik začínal napětím v trubici. Určete jednoho z vás, který bude mít na starosti počítání času a/nebo opakování. Každý cvik provádějte po stanovenou dobu/opakování a cviky opakujte celkem tři kola.

Biceps Curl / Triceps zpětný ráz

Partner A provede tricepsový zpětný ráz. oficiální webové stránky wortexPartner B provádí bicepsové stočení.Dokončete 20 opakování a poté cvičení vyměňte.

Výzva: načasování a rychlost. Osoba provádějící tricepsové nákopy nevidí osobu, která provádí bicepsové lokny.

Squat Bunny Hops

Partneři začnou stát čelem k sobě a přitáhnout trubky k tělu.Provádějte dřep v ustáleném tempu po dobu 30 sekund.Při posledním opakování podržte dřep a začněte poskakovat na místě po dobu 30 sekund.

Výzva: skákat na jednom místě. Jak každý partner poskočí, dojde k mírné změně odporu trubky, což každého partnera posune mírně dopředu a dozadu. Cílem je poskakovat na jednom místě a udržovat konstantní napětí v trubici.

Plié Dřep s lukem a šípem

Partneři začnou stát čelem k sobě s pažemi nataženými od hrudníku.Každý partner táhne pravou paži dozadu, vede s loktem, a současně se otevírá a ustupuje pravou nohou do plié dřepu.Dokončete 20 opakování a poté vyměňte strany.

Výzva: koordinace. Vyžaduje, aby oba partneři pohybovali horní a dolní částí těla současně.

Základní kruhy

Toto cvičení se provádí s jednou trubicí.Partneři začnou stát čelem k sobě s rukama nad hlavou.Každý partner krouží pažemi ve směru hodinových ručiček. Udržujte ruce dlouhé, využívejte nohy a pohybujte boky a chodidly s každým kruhem.Po 30 sekundách změňte směry tak, aby každý z partnerů kroužil pažemi proti směru hodinových ručiček.

Výzva: koordinace a načasování. Tento cvik vyžaduje, aby oba partneři kroužili současně, aby cvik měl patřičný odpor.

Chcete-li více pohybů celého těla, podívejte se na tato cvičení na hadičkách, která můžete dělat sólo!

Glykemický index (GI) je měřítkem toho, jak potravina obsahující sacharidy ovlivňuje hladinu cukru v krvi. Na základě hodnoty od 0 do 100 je potravina považována za potravinu s vysokým, středním nebo nízkým GI. Základní porozumění tomuto konceptu vám umožní vybrat si potraviny, které vedou ke zdravějšímu a více nabitému.

Poznejte rozdíl. Potraviny s vyšším GI (například bílý chléb) se rychle tráví, takže hladina cukru v krvi rychle stoupá a klesá. Díky tomu se můžete cítit unavení, hladoví a rozmrzelí. Na druhou stranu potraviny s nižším GI se tráví pomalu a udržují hladinu cukru v krvi stabilní. Potraviny z této kategorie vám dodají více energie a pomohou vám cítit se sytí mezi jídly.2. Zažijte lepší zdraví s dietou s nízkým GI. Strava bohatá na potraviny s nízkým GI má tyto prokázané zdravotní přínosy:Zlepšení hladiny cukru v krvi u lidí s cukrovkou.Nižší hladiny inzulínu (vysoké hladiny inzulínu jsou spojeny s cukrovkou 2. typu)Lepší hladiny cholesteroluKontrola váhy Snížené riziko diabetu 2. typuSnížené riziko srdečního infarktu a mrtviceVybírejte moudře. Zařaďte do svého jídelníčku potraviny s nízkým až středním GI tak často, jak je to možné.Nevyhýbejte se všem potravinám s vysokým GI. Vysoký GI nemusí nutně znamenat, že jídlo je „špatné“ nebo nezdravé. Stále můžete zařadit ovoce a zeleninu s vysokým GI jako součást svého zdravého jídelníčku. Měli byste si však dát záležet, abyste se co nejvíce vyhýbali zpracovaným potravinám – ty mají obecně vyšší GI (a mají vysoký obsah tuku, kalorií a/nebo špatných sacharidů).Dávejte pozor na „glykemickou zátěž“ a porce. Někteří odborníci se domnívají, že glykemická nálož (GL) je lepší způsob, jak měřit účinek potraviny na hladinu cukru v krvi, protože počítá, kolik sacharidů jíte. Stejně jako GI je lepší nižší glykemická zátěž. Použijte tuto rovnici k výpočtu GL:Glykemická zátěž = GI/100 x gramů sacharidů

Pokud byste se raději nepouštěli do kalkulací, jednoduše si vybírejte potraviny s nižším glykemickým indexem nebo zátěží a jezte přiměřené velikosti porcí. 

Dodatečné zdroje

Americká rada pro cvičení

American Diabetes Association

Univerzita v Sydney

Náhled PDF

Na konci 60. let postavil obyvatel New Jersey William Staub svůj první běžecký pás pomocí čtyř ocelových válečků pokrytých oranžovým pásem, motoru a oranžových číselníků k určení rychlosti a času.

Rychle kupředu o více než pět desetiletí a inženýr, který se stal průkopníkem v oblasti zdraví a fitness, změnil způsob, jakým lidé cvičili, přeměnou nástroje dříve používaného pouze v lékařských ordinacích na cvičební zařízení, které si průměrný Američan mohl dovolit.

96letý vývojář domácího běžeckého pásu zemřel ve čtvrtek v Cliftonu, N.J.

„Z hlediska veřejného zdraví je to tak povzbuzující. Opravdu nám vzal výmluvu, že počasí dnes není příznivé pro cvičení,“ řekla agentuře AP Barbara Bushman, profesorka kineziologie na Missouri State University. „Podmínky sousedství nejsou bezpečné ani optimální; je brzy ráno. Všechny tyto výmluvy jsou opravdu odstraněny s tímto jediným kusem vybavení.“

Bez ohledu na to, kde se rozhodnete cvičit, je pravděpodobné, že máte přístup k běžeckému pásu u vás doma, v kanceláři nebo v posilovně. Chcete-li maximalizovat svůj trénink, vyzkoušejte vysoce intenzivní intervalový program, který má tendenci spálit více kalorií než trénink s nízkou intenzitou.

Založení vlastního podnikání může být zastrašující, ale tento cheat může pomoci. Byla vytvořena, aby vás jasně vedla k tomu, jak zajistit, aby vaše podnikání prosperovalo, aniž byste se museli cítit zahlceni. A čím méně se budete cítit ohromeni, tím více se můžete soustředit na efektivní koučování svých klientů.

První kroky

Chcete-li začít, měli byste:

Určete, která struktura nejlépe vyhovuje vašemu podnikání (např. společnost s ručením omezeným nebo jiné označení).Zaregistrujte svou firmu ve státě, ve kterém žijete a pracujete. Více informací naleznete na webových stránkách vašeho ministra zahraničí.Nastavte si federální EIN (Identifikační číslo zaměstnavatele).Nechte si pro svou firmu zřídit běžný a spořicí účet, abyste měli finance oddělené.Získejte nějaký typ podnikatelského pojištění.

POZNÁMKA: Všechny výše uvedené skutečnosti by měly být prodiskutovány s právním a daňovým profesionálem, aby se potvrdilo, že jste nastaveni legálně a správně.

Po vytvoření rámce pro vaše podnikání je vaším dalším krokem získání prvního klienta (nebo udržení stálého toku klientů). Zde se vám bude hodit tento cheat sheet, protože poskytuje nástin toho, co musíte udělat a jak to udělat, abyste získali své první klienty a udrželi další klienty v proudu do vaší firmy, abyste mohli pomoci více lidem.

Při čtení těchto tipů nezapomeňte na dvě pravidla:

Navazujte vztahy. Buďte upřímní ve své touze koučovat lidi; pracovat na budování spojení s klienty a navazovat smysluplné a důvěryhodné vztahy. To pomáhá připravit půdu pro otevřenou a upřímnou spolupráci mezi klientem a koučem.Poskytujte smysluplné koučovací zkušenosti.

Comments are closed.